Ziemassvētki „Rasas pērlēs”

Standarta

Ziemassvētku un Jaunā gada noskaņas vadīti, Balvu Bērnu un jauniešu centra jaunieši un darbinieki 28. decembrī devās ciemos pie Latgales reģionālā atbalsta centra „Rasas pērles” iemītniekiem.
Lai Jaunā gada sagaidīšana būtu līksma, rosinoša un darbīga, čaklie, radošie jaunieši bija sarūpējuši virkni pārsteigumu un patīkamu prieka mirkļu gan bērniem, gan viņu māmiņām.
Lai varētu sākt kopīgu darbošanos, Balvu Bērnu un jauniešu centra pārstāvji iepazīstināja ar sevi, proti, ka aktīvi darbojas NVO ‘’Kalmārs”, dejo deju studijā „Di Dancers” un apņēmīgi apgūst ģitārspēles prasmes. Lai radītu patiesu svētku noskaņu un sasildītu katra sirsniņu, Rinalds, Amanda un Sandijs aicināja visus kopā nodziedāt Ziemassvētku dziesmu ‘’Lai Tevi sargā”. Patīkamu, radošu iepazīšanos visi kopā turpināja ar piparkūku cepšanu. Visiem lielu sajūsmu un smaidu sejā radīja „Di Dancers” deju studijas meitenes, bet lielus aplausus izpelnījās centra iemītnieks Lisandro, kuram ļoti patika pašam izpausties deju ritmos un rādīt savu dejotprasmi.
Četru stundu kopā pavadītais laiks izveidoja ļoti ciešu draudzību un radīja milzīgu vēlmi tikties vēl un vēl.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s