Videoklipu konkurss “Cieni sevi un citus internetā”

Standarta

Dalībnieki: Konkursā var piedalīties jauniešu grupa (ne vairāk kā 4 dalībnieki vienā grupā) no mācību iestādēm, brīvā laika pavadīšanas klubiem, jauniešu interešu centriem;  vecumā 15 – 19 gadi.

Formāts un apjoms: Darbus var izstrādāt latviešu un krievu valodā. Video: mp3, mov, avi, divx, wmv un jebkurš mpeg formāts. Materiāla apjoms – ne garāks kā 5 minūtes!

Darbu iesniegšana: Konkursa darbi jāievieto internetā kādā no video ievietošanas lapām (piemēram, youtube, vimeo u.tml.) un jāsūta saite uz video klipa atrašanās vietu kopā ar aizpildītu pieteikuma veidlapu (lejuielādē to šeit>>>).

Iesniegšanas termiņš: Saite uz videoklipa atrašanās vietu kopā ar pievienotu aizpildītu pieteikuma veidlapu jāiesniedz līdz 13/01/2013 (plkst. 23.59), nosūtot uz e-pasta adresi info@drossinternets.lv, tēmu norādot „video klipu konkursam”.

Balvas: 

1.vieta – Net-Safe Latvia balva – dāvanu karte katram grupas dalībniekam 50 Ls vērtībā, iespēja ciemoties pie draugiem.lv un apziņa, ka jūsu video veicinās drošāku interneta izmantošanu bērnu un jauniešu vidū;

2.vieta – Microsoft Latvia balva – Microsoft Arc datorpele un klaviatūra katram grupas dalībniekam, kā arī lieliska iespēja balvas ieguvējiem kopā ar draugiem viesoties Microsoft Latvia jaunajā birojā.

Visi konkursa dalībnieki saņems vecināšanas balvas no Net-Safe Latvia Drošāka interneta centra.

Piedaloties konkursā OBLIGĀTI iepazīsties ar konkursa nolikumu, šeit>>> 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s