Solidaritāte – fotoeseju konkurss

Standarta

ImageKonkursa ietvaros jāiesūta fotogrāfijas un stāstu par divu vai vairāk paaudžu sadarbību un vecākās paaudzes aktīvu iesaistīšanos sabiedriskās un/vai sportiskās aktivitātēs. Iesūtītos darbus vērtēs žūrija, kuras sastāvā ir profesionāli fotogrāfi, Eiropas Parlamenta deputāti un EPIB Latvijā vadība. Darbus vērtēs divās kategorijās – fotogrāfija un stāsts.

Konkursā iesūtītie materiāli tiks publicēti interneta portālā DELFI īpašā vietnē www.delfi.lv/solidarite, kur būs iespēja par tiem nobalsot no 2012.g. 15. līdz 22.oktobrim. No konkursa labākajiem darbiem izveidos izstādi ES mājā Rīgā. Sešu vislabāko darbu autori saņems pārsteiguma balvas.

Formāts un iesniegšana

Jāiesniedz 1-2 fotogrāfijas elektroniskā formātā (JPG, minimālais izmērs 2048x1536px – pieļaujamas nelielas izmaiņas) un ½ lpp. līdz 2 lpp. garu stāstu par tēmu – starppaaudžu solidaritāte. Darbam jāpievieno: autora(u) vārds, uzvārds, kontaktinformācija, darba nosaukums, idejas apraksts, stāsts un darba autora(u) paraksts(i) (maksimāli divi autori).

Fotogrāfijas-stāstus jāiesniedz Eiropas Parlamenta Informācijas birojā ar norādi “Fotogrāfiju-stāstu konkurss” līdz 2012. g. 12. oktobrim ieskaitot:

• pa e-pastu epriga@ep.europa.eu,

• pa pastu (pasta zīmogs),

• personīgi Eiropas Parlamenta Informācijas birojā: Aspazijas bulv. 28, Rīga, 3. stāvs

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s